راه‌کار ایمنی هوشمند صنایع

با فرادید حادثه خبر می‌کند

تحول هوشمند در صنایع

با گسترش مرزهای دانش، فناوری به بخشی جدایی ناپذیر از توسعه صنعتی تبدیل شده است. حالا فناوری نه تنها در بخش تولید، بلکه در تمامی فعالیت‌های روزمره جهت تولید، فرآوری و توزیع بکار گرفته می‌شود. ما در فرادید از فناوری روز دنیا برای توسعه پلتفرم هوش مصنوعی صنعتی بهره‌برده‌ایم. حاصل تلاش ما، پلتفرم هوش مصنوعی صنعتی فرادید است که به صورت اختصاصی برای شناسایی و کنترل ریسک در صنایع طراحی شده است. مزیت استفاده از هوش مصنوعی کاهش چشمگیر هزینه‌های کنترلی، دقت بسیار بالا در شناسایی عوامل خطرآفرین و سرعت عمل حیرت انگیز در گزارش این موارد می‌باشد. همه این ویژگی‌ها، فرادید را به ابزاری قدرتمند برای نظارت بر محیط کار صنعتی و مدیریت ریسک در بخش‌های مختلف تبدیل کرده است.

محصولات فرادید

هوشمند‌سازی ایمنی، فرایند، امنیت صنایع

پلتفرم هوشمندسازی ایمنی

با کنترل هوشمند عوامل خطرآفرین،‌ جلوی بروز حادثه را پیش از وقوع بگیرید. ایمنی هوشمند فرادید به طور ویژه برای فعالیت‌های صنعتی طراحی شده و با بیش از ۴۰ سناریوی از پیش آماده تمام ابعاد ایمنی صنعتی را پوشش می‌دهد.

پلتفرم هوشمندسازی حراستی

حفظ امنیت در محیط کار نیاز به پایش دائمی تمامی نقاط حساس دارد. با اتصال فرادید به سیستم دوربین‌های مداربسته می‌توانید از امنیت محیط کار اطمینان حاصل کنید. کنترل تردد، مشخص کردن نواحی نیازمند تایید دسترسی و حتی ناحیه تردد مننوع برای افراد و خودروها از را به هوش مصنوعی فرادید بسپارید.

پلتفرم هوشمندسازی فرایندی

برای کاهش زیان ناشی از توقف تولید یا آسیب به کیفیت محصول، هوش مصنوعی فرادید قادر به شناسایی عوامل موثر در فرایندهای صنعتی بوده تا تولید بدون وقفه و با بالاترین استاندارهای کیفی را تجربه کنید.

اقدامات کنترلی

اطمینان از ایمنی، امنیت و صحت فرایندها نه تنها نیاز به شناسایی عوامل مخاطره آمیز دارد بلکه در گرو انجام اقدامات کنترلی صحیح و به موقع نیز می‌باشد. فرادید با اتصال به سامانه‌‌های کنترلی، امکان اطلاع رسانی، توقف و یا راه‌اندازی خودکار فعالیت‌‌های کنترلی را نیز فراهم می‌سازد.

مشتریان

چرا فرادید؟

هوشمند

فرادید قدرت گرفته از موتورهای هوش مصنوعی اختصاصی است که با آخرین فناوری‌های روز دنیا هوشمندی را به فرایندهای صنایع اضافه می‌کند.

سریع

با امکان شناسایی مفاهیم مختلف در کمتر از ۲ ثانیه، فرادید به شما کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن اقدامات کنترلی را پیاده‌سازی نمایید.

سازگار

قابلیت اتصال به تمامی دوربین‌ها و سنسور‌های رایج و تبادل داده با درگاه‌ها بر اساس پروتکل‌های صنعتی استاندارد، فرادید را به راهکاری سازگار با شرایط مختلف تبدیل کرده است.

امن

تمامی اطلاعات شما به صورت کدگذاری شده و امن به روی سرورهای اختصاصی خودتان به صورت محلی نگهداری شده به نحوی که دسترسی امن و آسان به داده‌ها و گزارش‌ها فراهم شده است.

محبوب حرفه‌ای‌ها

فرادید بهترین عملکرد را در شناسایی مشکلات ایمنی داشته و در ۶ ماه گذشته نرخ حوادث را با شناسایی به موقع عوامل خطرزا به صفر رسانده است.
مشتری ۲
فرادید بهترین عملکرد را در شناسایی مشکلات ایمنی داشته و در ۶ ماه گذشته نرخ حوادث را با شناسایی به موقع عوامل خطرزا به صفر رسانده است.
مشتری ۱
فرادید بهترین عملکرد را در شناسایی مشکلات ایمنی داشته و در ۶ ماه گذشته نرخ حوادث را با شناسایی به موقع عوامل خطرزا به صفر رسانده است.
مشتری ۳

بازدید و ارزیابی کارشناسی

برای شروع کافی است زمان بازدید خود را رزرو کرده تا کارشناسان ما ضمن بازدید میدانی، ارزیابی ایمنی، فرآیندی و امنیتی محیط صنعتی را طبق آخرین استانداردهای جهانی به عمل آوردند.