درباره فرادید

درباره ما

فرادید فعالیت خود را از سال ۹۵ با توسعه هوش مصنوعی برای شناسایی سوانح جاده‌ای و تشخیص عوامل خطرزا در جاده آغاز کرد. توسعه الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی با امکان شناسایی انواع خودرو (مدل، سال تولید، رنگ، پلاک) و تشخیص شرایط مختلف مانند باران، برف، لغزندگی جاده،‌تصادف، آتش‌سوزی و … گام اول برای ایجاد یک محصول عملیاتی در شرایط واقعی بود. پس از موفقیت در پیاده‌سازی سیستم نظارتی راهداری گام بعدی توسعه محصول برای کاربردهای صنعتی در نظر گرفته شد.

از سال ۹۸، فاز دوم توسعه محصول با هدف شناسایی و بهبود ایمنی در صنایع آغاز شد و در سال‌های آتی محصولات جدیدی برای پوشش صنایع مختلف و همچنین راهکارهای تکمیلی همچون کنترل هوشمند فرآیند تولید، امنیت و حراست محیط‌های صنعتی و فعالیت‌های کنترلی هوشمند توسعه داده و به بازار صنایع ارائه شد.

در حال حاضر فرادید با ارائه سرویس به صنایع نفت و گاز، فولاد،‌معدن، کارخانجات، داروسازی و صنایع ساختمانی نقش پررنگی در بهبود ایمنی و امنیت کار ایفا می‌کند. مشتریان فرادید حتی در قاره‌های آسیا، اروپا و آفریقا از میان برترین و شناخته شده‌ترین شرکت‌ها، پیشرو در تحول دیجیتال و بکارگیری راهکارهای هوشمند در بهبود عملکرد ایمنی می‌باشند.

سرمایه‌گذاران و سهامداران

گواهی‌نامه‌ها