شرکای تجاری ما

شرکت تناوب

شرکت تناوب در سال ۱۳۶۶ تأسیس و به عنوان پیمانکار صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود. طی این دوره اجرای بیش از ده ها پروژه ملی در حوزه های نیروگاهی، نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع معدنی شرکت تناوب را به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای پیمانکار عمومی ایرانی مطرح نموده است

گروه خدمات انفورماتیک راهبر

گـروه خدمات انفورماتیک راهبر در سال ۱۳۷۰ توسـط وزارت بازرگانی به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه فناوری اطلاعات، ارتباطات و تجارت الکترونیک تاسیس شد. بـا توجه بـه قانـون اجرای سیاستهای کلی اصل چهل و چهـارم قانون اساسی، راهبر در سال ۱۳۹۰ به بخش خصوصی واگذار شده و بـه عنـوان هلدینگ تخصصی ICT شـرکت سرمایه‌گذاری غدیـر و زیر مجموعه هلدینگ مالی غدیر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بـه فعالیـت خـود ادامـه داد.

مرکز گسترش فناوری ‌اطلاعات (مگفا)"

مگفا، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های دولتی و بازوی اجرایی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حوزه فاوا، با ایجاد روابط و شراکت‌های مناسب با سازمان‌های مختلف و همچنین با سرمایه‌گذاری در حوزه فاوا، اقدام به ارائه ارزش‌های واقعی برای مشتریان خود در بخش‌های مختلف صنعتی می‌کند.

هلدینگ دانیال موج

هسته اولیه دانیال موج با هدف تامین نیازهای تجهیزات و راهکارهای انتقال فیبر نوری در سال ۱۳۹۲ تاسیس گردیده است. این شرکت با سرمایه گذاری در واحد تحقیق و توسعه خود توانسته است تجهیزات و دستگاه هایی با استفاده از آخرین تکنولوژی های مدرن با کیفیت جهانی در زمینه های مخابرات، صنعت، اتوماسیون و… تولید نماید.