درباره ما

شرکت فرادید ارتباط فاوا یکی از زیر مجموعه های هلدینگ سان است که از سال ۱۳۹۵ با هدف هوشمند سازی بخش ایمنی صنعت و با اتکاء به امکانات فناوری هوش مصنوعی به طراحی و ارائه راهکارهای نوین برای تقویت و بهبود عملکرد تیم HSE آغاز به کار نموده است.
همیار صنعتی فرادید از طریق هوش مصنوعی مولد, بینایی ماشین، و یادگیری ماشین، وظایف تیم HSE را مطابق با استانداردها و چارچوب های جهانی، ساده و سیستمی می نماید. این همیار هوشمند در صنایع مختلفی چون نفت و گاز، دکل حفاری، پالایشگاه و پتروشیمی و کارخانه های صنعتی بسیار پرکاربرد می باشد.

مأموریت ما

مأموریت ما توانمند سازی تیم های بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE) با استفاده از فناوری های هوش مصنوعی است تا جایی که آنها را قادر سازد از حداکثر ظرفیت خود برای انجام وظایف محوله در راستای استانداردهای حرفه ای مربوط به صنعت خود استفاده کرده و بتوانند حوادث و خساراتی که تا قبل از این، از حجم بالای کار و محدودیت زمان و توان آنها نشأت می گرفت را کاهش دهند و در مدیریت و آموزش منابع انسانی خود تعیین کننده باشند.

اهداف ما

همیار صنعتی فرادید با به حداقل رساندن بازدید ها و بازرسی های میدانی خسته کننده، ساماندهی خودکار مشاهدات و تبدیل آنها به گزارشات منسجم و قابل اعتماد، عملکرد تیم HSE را بهبود بخشیده و کنترل، مدیریت و انجام وظایف ایشان را تسریع می کند.

چشم انداز

تیم حرفه ای و متخصص فرادید امیدوارست در آینده ای نزدیک شاهد تحول دیجیتال و تحولات نوآورانه در صنایع بزرگ کشورش باشد. با هوشمند شدن بخش های گوناگون به ویژه تیم پرکار HSE ، ضمن افزایش چشمگیر تولید و بهره وری، درخشش صنعت در عرصه های رقابت جهانی را نظاره گر خواهیم بود .

هوش مصنوعی جایگزین شما نمی شود

کسانی که از آن استفاده می کنند جایگزین شما خواهند شد

انتخاب با توست

ما جهان HSE را با استفاده از فناوری متحول می کنیم.

گواهینامه ها

شرکای تجاری

سرمایه گذاران و سهامداران