محصولات

مدیریت ریسک و ایمنی با هوش مصنوعی

پلتفرم هوشمندسازی ایمنی

با کنترل هوشمند عوامل خطرآفرین،‌ جلوی بروز حادثه را پیش از وقوع بگیرید. ایمنی هوشمند فرادید به طور ویژه برای فعالیت‌های صنعتی طراحی شده و با بیش از ۴۰ سناریوی از پیش آماده تمام ابعاد ایمنی صنعتی را پوشش می‌دهد.

پلتفرم هوشمندسازی فرایندی

برای کاهش زیان ناشی از توقف تولید یا آسیب به کیفیت محصول، هوش مصنوعی فرادید قادر به شناسایی عوامل موثر در فرایندهای صنعتی بوده تا تولید بدون وقفه و با بالاترین استاندارهای کیفی را تجربه کنید.

اقدامات کنترلی

اطمینان از ایمنی، امنیت و صحت فرایندها نه تنها نیاز به شناسایی عوامل مخاطره آمیز دارد بلکه در گرو انجام اقدامات کنترلی صحیح و به موقع نیز می‌باشد. فرادید با اتصال به سامانه‌‌های کنترلی، امکان اطلاع رسانی، توقف و یا راه‌اندازی خودکار فعالیت‌‌های کنترلی را نیز فراهم می‌سازد.

پلتفرم هوشمندسازی حراستی

حفظ امنیت در محیط کار نیاز به پایش دائمی تمامی نقاط حساس دارد. با اتصال فرادید به سیستم دوربین‌های مداربسته می‌توانید از امنیت محیط کار اطمینان حاصل کنید. کنترل تردد، مشخص کردن نواحی نیازمند تایید دسترسی و حتی ناحیه تردد مننوع برای افراد و خودروها از را به هوش مصنوعی فرادید بسپارید.

سریع، هوشمند، کارا

شناسایی ریسک، پیش از وقوع حادثه

محصولات فرادید با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری هوش مصنوعی (AI) با استفاده از دوربین‌های مداربسته و سایر سنسورهای نظارتی، ریسک‌های محیط کار را شناسایی و پیش از وقوع حادثه به صورت خودکار یا با مطلع کردن فرد یا تیم مسئول عوامل خطر آفرین را برطرف می‌سازد.

هوش مصنوعی فرادید امکان با بیش از ۴۰ سناریوی آماده، امکان شناسایی مخاطرات ایمنی، فرایندی و امنیتی را داشته و با اتصال به سامانه‌های عملیاتی توانایی پیشگیری از بروز حادثه را در کمتر از ۲ ثانیه دارد. داشبوردهای مدیریتی سامانه شما را قادر به نظارت لحظه ‌ای به صورت زنده بروی تمامی سناریوهای تعریف شده خواهد ساخت و همچنین امکان پیشبینی وضعیت آتی را با توجه به بررسی تاریخچه اتفاقات و پیشآمدهای قبلی در اختیار شما قرار می‌دهد.

سوالات متداول

خیر! فرادید تقریبا با تمامی دوربین‌های تحت شبکه (IP) سازگار می‌باشد. حتی دوربین‌های آنالوگ نیز با سخت افزار جانبی امکان اتصال به فرادید را دارند.

برای پاسخگویی به شرایط خاص، فرادید امکان اتصال به دوربین‌های حرارتی (Thermal Camera)، دید در شب (Night Vision) و متحرک (PTZ) را دارد. در حال خاضر، برای هر یک از این دوربین‌ها سناریوها اختصاصی به صورت پیش تعریف و آماده استفاده وجود دارد.

در کنار دوربین‌های مداربسته، فرادید برای نظارت ایمنی، فرایندی، حراستی و کنترلی قادر به استفاده از طیف وسیعی از ورودی‌‌های داده شامل دوربین‌های با کیفیت بالا، سنسورهای محیطی تشخیص گاز، مواد شیمیایی،‌ دما،‌سرعت باد، کنترل تجهیزات صنعتی،‌سیستم‌‌های کنترل تردد و همچنین سیستم اطفاع حریق می‌باشد.

فرادید با بالاترین استانداردهای امنیتی توسعه داده شده و تاییدیه‌های بین‌المللی و ملی معتبری نیز کسب کرده و با کد‌گذاری پیچیده خیال شما از امنیت داده‌ها ه آسوده کرده است.

خوشبختانه برای حفاظت از داده‌ها با سطح حساسیت بالا، علاوه بر کدگذاری داده‌ها، سامانه فرادید به روی سرورهای محلی شما راه‌اندازی می‌شود تا از درز هرگونه داده به خارج از شبکه محلی خود مطمئن باشید.

 

با توجه به نیاز صنایع، فرادید برای گستره بزرگی از فعالیت‌های صنعتی راه‌کارهای مناسبی تدارک دیده‌است. در حال حاضر در کنار راهکارهای عمومی که قابلیت استفاده در تمامی محیط‌های کار و عمومی را دارا می‌باشد، راهکارهای ویژه فرادید برای صنایع نفت و گاز (بالا دستی/ پایین دستی)، معدن، فولاد، کارخانجات تولیدی، انبارداری و سایت‌های ساختمانی در دسترس می‌باشد.

 

در کنار تاییده‌های رسمی و توصیه‌های شرکت‌های سرشناس داخلی و خارجی، برای فزایش اطمینان خاطر شما از عملکرد کارای فرادید، پیش از راه‌اندازی کارشناسان ما از سایت شما دیدن نموده و با توجه به شرایط موجود گزارش ارزیابی ریسک شما را تهیه می‌نمایند. در صورت نیاز، بخشی از این گزارش می‌تواند به صورت پایلوت اجرا شده و در صورت کسب رضایت، راه‌اندازی سامانه به صورت کامل صورت خواهد پذیرفت.

 

یکی از مهمترین نکات در طراحی فرادید، کاربردپذیری آن بوده است. با توجه به اینکه سامانه توسط کاربران مختلف در جایگاه‌های مختلف سازمانی مانند مدیریت، مدیر تیم و یا کارشناس در واحد‌های مختلف همچون ایمنی،‌کنترل کیفی، فرآیند و حراست مورد استفاده قرار می‌گیرد، نهایت سادگی و کاربردپذیری در تمامی مراحل در نظر گرفته شده است. با آموزش اولیه و دسترسی به پایگاه دانش اختصاصی سازمان خود،‌تمامی افراد قادر به تعامل با سامانه در محدوده دسترسی کاربری خود می‌باشند.

 

بازدید و ارزیابی کارشناسی

برای شروع کافی است زمان بازدید خود را رزرو کرده تا کارشناسان ما ضمن بازدید میدانی، ارزیابی ایمنی، فرآیندی و امنیتی محیط صنعتی را طبق آخرین استانداردهای جهانی به عمل آوردند.