پشتیبانی

تماس با واحد پشتیبانی

در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال فنی می‌توانید از طریق ایمیل و شماره تماس زیر مستقیماً با کارشناسان فنی و پشتیبانی ما در تماس باشید. 

مطالعه سوال‌های پرتکرار و متداول زیر ممکن است بتواند نیاز شما به تماس را برطرف کند. 

سوالات متداول

خیر! فرادید تقریبا با تمامی دوربین‌های تحت شبکه (IP) سازگار می‌باشد. حتی دوربین‌های آنالوگ نیز با سخت افزار جانبی امکان اتصال به فرادید را دارند.

برای پاسخگویی به شرایط خاص، فرادید امکان اتصال به دوربین‌های حرارتی (Thermal Camera)، دید در شب (Night Vision) و متحرک (PTZ) را دارد. در حال خاضر، برای هر یک از این دوربین‌ها سناریوها اختصاصی به صورت پیش تعریف و آماده استفاده وجود دارد.

در کنار دوربین‌های مداربسته، فرادید برای نظارت ایمنی، فرایندی، حراستی و کنترلی قادر به استفاده از طیف وسیعی از ورودی‌‌های داده شامل دوربین‌های با کیفیت بالا، سنسورهای محیطی تشخیص گاز، مواد شیمیایی،‌ دما،‌سرعت باد، کنترل تجهیزات صنعتی،‌سیستم‌‌های کنترل تردد و همچنین سیستم اطفاع حریق می‌باشد.

فرادید با بالاترین استانداردهای امنیتی توسعه داده شده و تاییدیه‌های بین‌المللی و ملی معتبری نیز کسب کرده و با کد‌گذاری پیچیده خیال شما از امنیت داده‌ها ه آسوده کرده است.

خوشبختانه برای حفاظت از داده‌ها با سطح حساسیت بالا، علاوه بر کدگذاری داده‌ها، سامانه فرادید به روی سرورهای محلی شما راه‌اندازی می‌شود تا از درز هرگونه داده به خارج از شبکه محلی خود مطمئن باشید.

 

با توجه به نیاز صنایع، فرادید برای گستره بزرگی از فعالیت‌های صنعتی راه‌کارهای مناسبی تدارک دیده‌است. در حال حاضر در کنار راهکارهای عمومی که قابلیت استفاده در تمامی محیط‌های کار و عمومی را دارا می‌باشد، راهکارهای ویژه فرادید برای صنایع نفت و گاز (بالا دستی/ پایین دستی)، معدن، فولاد، کارخانجات تولیدی، انبارداری و سایت‌های ساختمانی در دسترس می‌باشد.

 

در کنار تاییده‌های رسمی و توصیه‌های شرکت‌های سرشناس داخلی و خارجی، برای فزایش اطمینان خاطر شما از عملکرد کارای فرادید، پیش از راه‌اندازی کارشناسان ما از سایت شما دیدن نموده و با توجه به شرایط موجود گزارش ارزیابی ریسک شما را تهیه می‌نمایند. در صورت نیاز، بخشی از این گزارش می‌تواند به صورت پایلوت اجرا شده و در صورت کسب رضایت، راه‌اندازی سامانه به صورت کامل صورت خواهد پذیرفت.

 

یکی از مهمترین نکات در طراحی فرادید، کاربردپذیری آن بوده است. با توجه به اینکه سامانه توسط کاربران مختلف در جایگاه‌های مختلف سازمانی مانند مدیریت، مدیر تیم و یا کارشناس در واحد‌های مختلف همچون ایمنی،‌کنترل کیفی، فرآیند و حراست مورد استفاده قرار می‌گیرد، نهایت سادگی و کاربردپذیری در تمامی مراحل در نظر گرفته شده است. با آموزش اولیه و دسترسی به پایگاه دانش اختصاصی سازمان خود،‌تمامی افراد قادر به تعامل با سامانه در محدوده دسترسی کاربری خود می‌باشند.